Vyhlášení soutěže pro studující porodní asistence o nejlepší BP

Vyhlášení soutěže  České komory porodních asistentek, z. s. (ČKPA)
pro studující studijního programu Porodní asistence o nejlepší bakalářskou práci

Vážené odborné asistentky, odborní asistenti vzdělávající studentky oboru Porodní asistentka,
dovolujeme si Vás oslovit jako profesní organizace porodních asistentek ohledně spolupráce při výběru kvalitních bakalářských prací studujících studijního programu Porodní asistence.
Česká komora porodních asistentek, z. s. v roce 2019 ocení nejlepší vybrané bakalářské práce, jejichž výstup bude mít největší praktický přínos pro profesi porodní asistentky. Tuto výzvu považujeme za vhodný nástroj pro zvýšení motivace budoucích porodních asistentek pro práci v našem oboru a zároveň pro zvýšení prestiže a profesní hrdosti našich budoucích kolegyň/kolegů.
Žádáme vás tímto o zaslání 1 – 2 obhájených závěrečných prací (ve formátu pdf) v akademickém roce 2018-2019 do konce září, které považujete za kvalitní a přínosné pro profesi porodní asistentky spolu s kontaktem na autora závěrečné práce.
Zaslané práce posoudí komise složená z porodních asistentek – členek ČKPA a vybere tři nejlepší práce. Autorky budou oceněny finanční odměnou a zároveň jim bude umožněno dvouleté bezplatné členství v ČKPA s bezplatným vstupem na jakoukoliv odbornou akci pořádanou ČKPA.20180125 090902
Budeme velmi rádi, jestliže se vaši studenti této akce zúčastní a předem Vám děkujeme za spolupráci.
V případě jakýchkoliv dotazů nás, prosím, neváhejte kontaktovat - Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., 725410310.

za ČKPA

Markéta Moravcová
členka prezidia pro oblast vzdělávání, vědy a výzkumu
Česká komora porodních asistentek, z.s.

Dokument ke stažení ZDE