konference Porod 2023

Po velmi vydařeném prvním ročníku si vás dovolujeme opět pozvat do Ostravy na konferenci Porod 2023. Této odborné akci udělila Česká komora porodních asistentek odbornou garanci. Všechny potřebné informace naleznete na homepage (konference-porod.cz).

Online kurz "Psychické obtíže v mateřství" od Úsměvu mámy z.s.

Zveme Vás na online kurz, který jsme velmi pečlivě tvořily se záměrem rozšířit povědomí o křehké psychice maminek v těhotenství a perinatálním období.
Z výzkumů NUDZ víme, že nějaká forma obtíží v této oblasti trápí až 1 maminku z 5. Kurz je proto nejen osvětou, ale nabízí i odborné nástroje, jak potíže u maminky rozpoznat, jak odlišit jejich intenzitu, dále jak s maminkou vhodně komunikovat, když si sama obtíže ještě neuvědomuje a kam ji nasměrovat k další pomoci.
Více ke kurzu v pozvánce zde.
Cena zahrnuje také: skripta mailem před kurzem, certifikát o absolvování kurzu s přidělenou Odbornou garancí České komory porodních asistentek z.s.
Pro více informací a rezervaci kurzu kontaktujte prosím do 19.5. Úsměv mámy na emailu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo na +420 725 558 168

 

kurz Taping v pediatrii

ČKPA vás zve na kurz zaměřený na využití tapingu u dětí. Kurzu byla udělena odborná garance ČKPA a více informací naleznete ZDE.

kurz Taping v těhotenství a po porodu

Již opakovaně vám nabízíme kurz zaměření na využití tapingu v těhotenství a po porodu. Kurzu byla přidělena odborná garance ČKPA. Více informací naleznete ZDE

kurz Výživa po porodu

Česká komora porodních asistentek vás zve na praktický kurz zaměřený na výživu po porodu, kterému udělila odbornou garanci. Více informací naleznete ZDE.