workshop Využití akupunktury v porodní asistenci

Přijměte pozvání na další odborný workshop, který pořádá v říjnu Východočeský spolek porodních asistentek a Fakulta zdravotnických studií Univerzity Pardubice. Zaměřuje se na využití akupunktury v porodní asistenci a byla mu udělena odborná garance ČKPA. Více informací naleznete ZDE.

seminář Homeopatie pro podporu ženy po porodu

Východočeský spolek porodních asistentek, p.s. (pobočný spolek ČKPA) a Fakulta zdravotnických studií Univerzity Pardubice Vás zvou na seminář Homeopatie pro podporu ženy po porodu vedený zkušenou lektorkou Bc. Romanou Gogelovou. Semináři byla udělena odborná garance ČKPA. Více informací naleznete ZDE.

seminář Jak přežít v ženském kolektivu

Pro naši profesi tak příznačné - ženský kolektiv. A jak v něm přežít? To se dozvíte na semináři, který pořádá Východočeský spolek porodních asistentek, pobočný spolek ČKPA spolu s Fakultou zdravotnických studií Univerzity Pardubice. Akci byla udělena obdorná garance ČKPA a více informací naleznete ZDE.

Regionální konference pro porodní asistentky

Pobočný spolek ČKPA - Sdružení porodních asistentek Plzeňského kraje a Katedra ošetřovatelství a porodní asistence FZS ZČU v Plzni vás zve na regionální konferenci pro porodní asistentky.

Akci byla udělena odborná garance ČKPA a více informací a velmi zajímavý program naleznet ZDE.

workshop Využití akupunktury v porodní asistenci

Východočeský spolek porodních asistentek, p. s. a Fakulta zdravotnických studií Univerzity Pardubice vás zve na workshop Využití akupunktury v porodní asistenci. Česká komora porodních asistentek udělila této akci svou odbornou garanci. Více informací naleznete ZDE.

workshop Péče o ženu v těhotenství, při a po porodu z pohledu fyzioterapie

Zveme vás na celodenní workshop, který se skládá ze dvou bloků a to z dopoledního Péče o ženu v těhotenství a při porodu z pohledu fyzioterapie a v odpoledním bloku Gynekologická fyzioterapie a péče o ženu po porodu. Akci pořádá ČKPA - sdružení porodních asistentek Plzeňského kraje, p.s. ve spolupráci s Gynekologicko-porodnickou klinikou Plzeň. Více informací naleznete ZDE.

workshop Péče o ženu po porodu z pohledu fyzioterapie

Pro velký úspěch vám opět nabízíme workshop naší kolegyně fyzioterapeutky Mgr. Lucie Kopáčové zaměřený na péči o ženu po porodu z pohledu fyzioterapie. Tento workshop pořádá- Východočeský spolek ČKPA ve spolupráci s Fakultou zdravotnických studií Univerzity Pardubice. Více informací naleznete ZDE.