seminář Jak přežít v ženském kolektivu

Pro naši profesi tak příznačné - ženský kolektiv. A jak v něm přežít? To se dozvíte na semináři, který pořádá Východočeský spolek porodních asistentek, pobočný spolek ČKPA spolu s Fakultou zdravotnických studií Univerzity Pardubice. Akci byla udělena obdorná garance ČKPA a více informací naleznete ZDE.

Regionální konference pro porodní asistentky

Pobočný spolek ČKPA - Sdružení porodních asistentek Plzeňského kraje a Katedra ošetřovatelství a porodní asistence FZS ZČU v Plzni vás zve na regionální konferenci pro porodní asistentky.

Akci byla udělena odborná garance ČKPA a více informací a velmi zajímavý program naleznet ZDE.

workshop Využití akupunktury v porodní asistenci

Východočeský spolek porodních asistentek, p. s. a Fakulta zdravotnických studií Univerzity Pardubice vás zve na workshop Využití akupunktury v porodní asistenci. Česká komora porodních asistentek udělila této akci svou odbornou garanci. Více informací naleznete ZDE.

workshop Péče o ženu v těhotenství, při a po porodu z pohledu fyzioterapie

Zveme vás na celodenní workshop, který se skládá ze dvou bloků a to z dopoledního Péče o ženu v těhotenství a při porodu z pohledu fyzioterapie a v odpoledním bloku Gynekologická fyzioterapie a péče o ženu po porodu. Akci pořádá ČKPA - sdružení porodních asistentek Plzeňského kraje, p.s. ve spolupráci s Gynekologicko-porodnickou klinikou Plzeň. Více informací naleznete ZDE.

workshop Péče o ženu po porodu z pohledu fyzioterapie

Pro velký úspěch vám opět nabízíme workshop naší kolegyně fyzioterapeutky Mgr. Lucie Kopáčové zaměřený na péči o ženu po porodu z pohledu fyzioterapie. Tento workshop pořádá- Východočeský spolek ČKPA ve spolupráci s Fakultou zdravotnických studií Univerzity Pardubice. Více informací naleznete ZDE.

workshop Porod do vody

Zveme vás opět na úspěšný workshop zaměřený na porod do vody a sousisející práci porodní asistentky. Akci pořádá ČKPA - Východočeský spolek porodních asistentek ve spolupráci s Fakultou zdravotnických studií Univerzity Pardubice. Více informací naleznete ZDE

workshop Péče o ženu v těhotenství a při porodu z pohledu fyzioterapie

Již podruhé vás zveme na úspěšný workshop Péče o ženu v těhotenství a při porodu z pohledu fyzioterapie, který pořádá ČKPA - Východočeský spolek porodních asistentek, p.s. spolu s Fakultou zdravotnických studií Univerzity Parduibce. Neváhejte a přihlaste se, volná místa ubývají.

Více informací naleznete ZDE.