online lektorský kurz Jóga po porodu

Zveme vás na online lektorský kurz Jóga po porodu. Více informací naleznete v pozvánce. Kurz získal odbornou garanci ČKPA, z.s. 

Lektorský kurz ONLINE - JÓGA PO PORODU

                           

Termín:3 setkání po 120 min. (vždy 10.00-12.00)

Místo konání:na platformě ZOOM (link obdrží mailem každý ze zájemců o seminář, vždy v den konání online kurzu)

Časový harmonogram:

•1 blok 10.00-12.00 10.5.2021

•2 blok 10.00-12.00 12.5.2021

•3 blok 10.00-12.00 14.5.2021

Lektorka: Mgr. et Bc. Eva Smrkovsky - porodníasistentka a lektorka gravid yogy/yogy po porodu

Jedná se o doplňující vzdělání jógy, vhodné pro lektory/instruktory jógy, pilates nebo cvičení po porodu. Tato vzdělávací akce je rovněž určena pro porodní asistentky a studentky studijního programu Porodní asistence. Tento nádstavbový workshop není vhodný pro laiky. Jedná se o cvičení v postnatálním období těhotné ženy, vycházejícího z hatha yogy a které je zaměřené na harmonizaci celého těla. Jóga po porodu přináší ženám uvolnění, relaxaci, kondici a rovnováhu. Ulehčuje maminkám po porodu regeneraci.

Náplní kurzu, jenž je rozdělen na teoretickou a praktickou část, je:

- Praktikováni ásan-pozic v šestinedělí a v poporodním období

- Možnosti, jak eventuálně zapojit miminko do praxe poporodní jógy
- Rovnovážné a dechové cvičení
- Relaxace, vhodná v poporodním období

Co s sebou: PC, poznámkové potřeby a pohodlné sportovní oblečení, podložka

cena : 3000,-. Kapacita je omezena!

Cena zahrnuje: skripta mailem, certifikát o absolvování kurzu s přidělenou Odbornou garancí České komory porodních asistentek, z.s. 

Pro více informací a rezervaci kurzu, na emailu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo +420 604 561 932

                                                            

workshop Využití akupunktury v porodní asistenci

Přijměte pozvání na další odborný workshop, který pořádá v říjnu Východočeský spolek porodních asistentek a Fakulta zdravotnických studií Univerzity Pardubice. Zaměřuje se na využití akupunktury v porodní asistenci a byla mu udělena odborná garance ČKPA. Více informací naleznete ZDE.

seminář Homeopatie pro podporu ženy po porodu

Východočeský spolek porodních asistentek, p.s. (pobočný spolek ČKPA) a Fakulta zdravotnických studií Univerzity Pardubice Vás zvou na seminář Homeopatie pro podporu ženy po porodu vedený zkušenou lektorkou Bc. Romanou Gogelovou. Semináři byla udělena odborná garance ČKPA. Více informací naleznete ZDE.

seminář Jak přežít v ženském kolektivu

Pro naši profesi tak příznačné - ženský kolektiv. A jak v něm přežít? To se dozvíte na semináři, který pořádá Východočeský spolek porodních asistentek, pobočný spolek ČKPA spolu s Fakultou zdravotnických studií Univerzity Pardubice. Akci byla udělena obdorná garance ČKPA a více informací naleznete ZDE.

Regionální konference pro porodní asistentky

Pobočný spolek ČKPA - Sdružení porodních asistentek Plzeňského kraje a Katedra ošetřovatelství a porodní asistence FZS ZČU v Plzni vás zve na regionální konferenci pro porodní asistentky.

Akci byla udělena odborná garance ČKPA a více informací a velmi zajímavý program naleznet ZDE.

workshop Využití akupunktury v porodní asistenci

Východočeský spolek porodních asistentek, p. s. a Fakulta zdravotnických studií Univerzity Pardubice vás zve na workshop Využití akupunktury v porodní asistenci. Česká komora porodních asistentek udělila této akci svou odbornou garanci. Více informací naleznete ZDE.

workshop Péče o ženu v těhotenství, při a po porodu z pohledu fyzioterapie

Zveme vás na celodenní workshop, který se skládá ze dvou bloků a to z dopoledního Péče o ženu v těhotenství a při porodu z pohledu fyzioterapie a v odpoledním bloku Gynekologická fyzioterapie a péče o ženu po porodu. Akci pořádá ČKPA - sdružení porodních asistentek Plzeňského kraje, p.s. ve spolupráci s Gynekologicko-porodnickou klinikou Plzeň. Více informací naleznete ZDE.